Богослужіння з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці

Покров Пресвятої Богородиці – одне з тих релігійних свят, яке найбільше шанують жителі нашого району. А для нашої релігійної громади УПЦ Київського Патріархату це ще і храмове свято, яке щорічно відзначають наші прихожани.
Ось і цього разу 14 жовтня 2013 р. з нагоди свята богослужіння відбулося в маленькій церковці Покрови Богородиці, що в м. Ружині по вул. Партизанській. У невеличкому храмі люди молилися за нашу державу, владу і військо, за Ружин, за кожну родину і просили заступництва Матері Божої. 

Читати далі: Богослужіння з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці

 

У каплиці Покрови Богородиці селища Ружин відслужили молебень за Україну

24 серпня 2012 року в каплиці Покрови Богородиці УПЦ Київського Патріархату, що в смт Ружин Житомирської області, прихожан було небагато, але незважаючи на те настрій був святковий. Адже цього дня кожен свідомий українець відзначає день народження своєї держави. Як і кожного року, в цей день був відслужений молебень за Україну, під час якого прихожани молились за кращу долю своєї країни, а під час привітань бажали один одному, щоб Україна насправді стала незалежною державою.

Читати далі: У каплиці Покрови Богородиці селища Ружин відслужили молебень за Україну

 

Святійший Патріарх Філарет відвідав Житомирщину

24 травня 2011 року Православна Церква вшановує пам'ять сщмч. Мокiя (бл. 295), рiвноапп. Кирила (869) та Мефодiя (885), вчителiв Слов'янських, прп. Софронiя, затворника Печерського, в Дальнiх печерах (ХІІІ), сщмч. Йосифа, митр. Астраханського (1671), свт. Никодима, архієп. Сербського (1325).

Цього дня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет завітав у с. Прибережне Ружинського району Житомирської області. Тут Патріарх Філарет звершив чин освячення храму побудованого на честь св. рiвноапп. Кирила та Мефодiя вчителiв Слов'янських та відслужив Божественну літургію.

Його святості співслужили: архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, єпископ Слов'янський Всеволод, єпископ Вінницький і Брацлавський Онуфрій, благочинний Ружинського району прот. Сергій Янчук, настоятель храму свящ. Сергій Горбовий та духовенство єпархії.

Читати далі: Святійший Патріарх Філарет відвідав Житомирщину

 

Святійший Патріарх Філарет відвідав Ружинщину

23 липня 2007 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет з архіпастирським візитом відвідав Житомирську область. Побував Святійший Владика і в Ружині, де його радо зустріла православна громада парафії св. Покрови Пресвятої Богородиці.

Читати далі: Святійший Патріарх Філарет відвідав Ружинщину

 
Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

 

Станом на 22.08.12 зібрано

36 669 грн.
Зробити пожертву

Розмістіть кнопку "Наша Церква" (88x31) на своєму сайті:

bann_88x31

Код кнопки

 Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting